Registrace
Hlavní strana Zahradní spojky
MENU

Katalog produktů

Zahradní spojky

Nabídka kotevních patek

Zahradní spojky usnadňují práci při stavbě drobných dřevěných staveb, jako jsou altány, garáže, stání pro auta, ploty, terasy, přístřešky, či pergoly. V naší nabídce naleznete široký výběr kotevních patek k zaražení, zabetonování a k přišroubování umožňujících několik způsobů montáže konstrukce.

Materiály a povrchy

Použitím zahradních spojek a kotev si můžete jednoduchým a rychlým způsobem postavit svépomocí řadu zahradních konstrukcí: pergolu, posezení, terasu, zahradní hřiště, houpačku, kotec či zahradní domek. Adoby prodává zahradní kotvy, patky sloupku, zemní vruty a spojky z oceli žárově nebo galvanicky zinkované, což zaručuje dlouhou životnost a ochranu před korozí na řadu let, bez potřeby konzervace povrchu.

Široký výběr

V naší nabídce najdete mimo jiné patky sloupů s různou technologií montáže, k zabetonování, k zarážení a k přišroubování, vše v různých rozměrech. Nabízíme rovněž stavitelné kotvy pro atypické rozměry sloupků a horizontální úpravu konstrukcí. Všechny druhy patek zaručují pevné a bezpečné kotvení sloupů k základům. Nabídku zahradních kotvících prvků vhodně doplňuje kování pro pergoly a dřevěné plotové panely, spojky kulatých trámů a uchycení houpaček.