Registrace
Hlavní strana Proč my?

Proč my?

V Adoby jsme zavedli řadu nástrojů a řešení, jejichž úkolem je co nejlepší naplňování potřeb zákazníků.

1. Zajištění expresní dodávky

Naše firma se nachází na hranici tří států. Proto jsme schopni doručit zboží do České republiky, Polska a na Slovensko během 24–48 hodin.

2. Široká nabídka zboží

Máme širokou a spolehlivou skupinu dodavatelů a velmi dobře zásobené sklady. Co to znamená? Pokud jste např. majitelem obchodu, který se zabývá prodejem kovových spojovacích materiálů a ostatních výrobků DIY, můžete omezit počet dodavatelů. Díky spolupráci s námi ušetříte čas a získáte zajímavější cenovou nabídku.

3. Vlastníme speciální systém pro objednávání zboží online

Systém je přizpůsoben různým skupinám klientů a propojen s prodejním systémem a se sklady. Zákazník snadno zjistí, zda je zboží skladem, kdy bude odesláno a jaké je jeho přepravní číslo.

4. Jsme Vám vždy k dispozici

Žádný zákazník od nás neodchází s nepořízenou. Zaručujeme profesionální poradenství v oblasti sortimentu, podáváme úplné informace týkající se nových výrobků a realizujeme i nestandardní objednávky. Pokud k nám zákazník zavolá s problémem, neodkládáme řešení, ale snažíme se nalézt jeho vyřešení ke spokojenosti zákazníka ihned, byť by se jednalo o zdánlivou maličkost.

5. Svým partnerům zajišťujeme marketingovou podporu

V případě širší spolupráce s obchodním místem jsme schopni připravit koncept prodeje a zdarma vypůjčit obchodní regály. Naši zástupci navrhnou vhodný sortiment zboží, které se nejlépe prodává a pomohou s vytvořením profesionální expozice.