Registrace

O firmě

Adoby – něco navíc

Jsme mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, která prodává vybavení pro profesionály i domácí kutily. Spolupracujeme s velkými řetězci i malými lokálními prodejci v České republice, Polsku a na Slovensku. Na trhu jsme od roku 2011 a jen v České republice máme více než 600 stálých zákazníků.

Zkvalitnění standardů

Impulzem pro vznik Adoby byla nespokojenost. Díky několikaleté praxi na vedoucích pozicích v oblasti prodeje a managementu jsme získali mnoho zkušeností v oblasti kovových spojovacích materiálů. Poznali jsme, jak funguje trh z pohledu zákazníka i z pohledu dodavatele. Známe nejdůležitější výrobce a víme, kdo nabízí opravdu vysoce kvalitní výrobky, stejně jako známe potřeby odběratelů. Tato letitá a cenná zkušenost  nám umožnila spatřit slabé stránky firem působících v našem oboru. Rozhodli jsme se utkat se s nimi a vytvořit společnost, která lépe naplní očekávání zákazníků.

Právě tak vznikla firma Adoby

Jsme přesvědčení, že můžeme pracovat efektivněji než naše konkurence a také se o to snažíme. Na středoevropské a východoevropské trhy uvádíme výrobky jednoho z nejstarších a nejvýznamnějších výrobců spojovacích prkvů dřeva v Německu. Vytvořili jsme elektronický systém tvorby objednávek a zdokonalili jsme logistické zajištění, abychom lépe plnili potřeby zákazníků.

Orientace na rozvoj

Své znalosti a zkušenosti stále prohlubujeme. Účastníme se evropských i asijských veletrhů, navštěvujeme laboratoře našich dodavatelů, absolvujeme školení, která pořádají výrobci, důkladně analyzujeme informace z oboru. To všechno proto, abychom získali co možná největší přehled o současných trendech a výrobcích, které prodáváme, a také proto, abychom svým zákazníkům nabídli profesionální pomoc a systematicky rozšiřovali svoji nabídku.

Spolupráce s lídry v oboru

Spolupracujeme s nejlepšími výrobci a dodavateli v oboru, jako jsou německá firma GH Baubeschläge nebo italský Ambrovit. Díky tomu mají naše spojovací prvky a vruty veškerá technická schválení a certifikace, které jsou v evropském stavitelství nezbytné. Právě to nás ujišťuje, že naši zákazníci dostávají pouze spolehlivé  a technicky prověřené komponenty.

Kromě toho nabízíme vysoce kvalitní zahradní spojky, zástrče, závěsy, lana, řetězy, lanové příslušenství, pojezdová kola, nábytková kolečka, konzoly a hliníkové profily. Nakupujeme je od polských výrobců nebo je dovážíme od prověřených zahraničních partnerů. Některé komponenty jsou naší vlastní výroby.

Chcete zjistit, jaké výhody by pro Vás měla spolupráce s Adoby? Klikněte zde.